sergey_si (sergey_si) wrote,
sergey_si
sergey_si

БЛИЗНИЦІ , вересень 2011 р.

Ось і дійшла черга до Близниць. Це не було продовження торішнього проекту, коли отримав тут локальну поразку. Ці всі емоції були відкинуті геть. Цього разу маршрут спланував не традиційними шляхами, а щоб трохи попотіти. І ще -  нарешті співпав вільний час у моїх друзів з моїм і вікном у погоді. Тож , нас було троє - Оксана, Міша і я. Стартували о 17-00 із Квасів від зупинки ,що на вїзді в село. За 40 м в сторону Рахова почали підйом.Воду набирали в селі , так як по дорозі її немає.

На сьогодні наша задача - дійти до полонини Білини і стати на ніч. Подорозі було декілька роздоріжь і ми обрали довший шлях, але пологіший.Не всі стежки і дороги позначені на картах, якими ми користувались.А деякі стежки, що позначені, треба було ретельно шукати, щоб знайти.
О 18-30 дійшли до полонини, що знаходиться за 2,6 км до Білини.Назви її на картах я не знайшов.Але вона нам сподобалась і ми вирішили тут заночувати. На полонині є вода ,милі вівчарки і скаженні вівці. Вірніше, навпаки.
О 6-30 - підйом, сніданок і йдемо далі назустріч пригодам.За якихось півгодини вийшли на Білину.


Для розминки видимо на гору Стару.


Далі все йдемо траверсом.Місцевість дуже гарна - куди не поглянь.
На Близницю запланував підніматись західним схилом.На деяких картах тут позначена стежка. Наяву вона присутня, але дуже не чітка і губиться у високій траві. З нашими великими наплечниками прийшлось трохо попріти, поки здолали цей підйом.


Крім нас, на Близниці була команда з Дніпрпетровська,Києва і Чернівців.


Вище 1600 метрів все було в тумані, тому пейзажів з Близниць не побачили, але задоволення отримали.Повертались маркованим маршрутом через Браїлку.
Памятник туристам, що загинули тут зимою 1990 р.


Все було класно, але на Петрос / запланована бонус-програма/ ми вже не встигали по часу. тому на замовлення друзів його було замінено на Хомяк. 

стоянка над Прутцем


наш нічний гість


Х омякНу от і все

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments